• Yhteystiedot

    Kisakallion Yläkoululeiritys

Varaa nyt

1. Valitse tuote

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

joulukuu 2022

ma ti ke to pe la su
28. 29. 30. 1. 2. 3. 4.
5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
19. 20. 21. 22. 23. 24. 25.
26. 27. 28. 29. 30. 31. 1.

2021-2022

Yhteyshenkilöt

PÄIVITETÄÄN KESÄN 2022 AIKANA.

Yläkoululeiritykseen liittyviin tiedusteluihin vastaavat lajien vastuuhenkilöt (yhteystiedot alla).

Kisakallion Urheiluopistoa koskeviin tiedusteluihin vastaa Yläkoululeiritystiimi.

LEIRITYKSEN ORGANISAATIO 2022-2023

YLÄKOULULEIRITYSTIIMI:

Ilmoittautumismuutokset, peruutukset, sairastumiset, majoitukset, aikataulut, tilat, kouluasiat/kokeet
Jani Jokinen p. 044 779 0503
jani.jokinen@kisakallio.fi
 
Ilmoittautumisiin liittyvät kysymykset, asiantuntijapalvelut
Elena Kozharskaya p. 045 773 12044
elena.kozharskaya@kisakallio.fi

Valmennuskeskuksen johtaja
Kari Seppänen
puh. +358 44 0608 228
kari.seppanen@kisakallio.fi

Kisakallion urheiluopisto
Kaarina Karin tie 4
08360 Lohja
puh. +358 19 511
asiakaspalvelu@kisakallio.fi 

asiantuntijatiimi

Fysiikkavalmennus

Asla Jääskeläinen

asla.jääskeläinen@urhea.fi

Erika Pakkala

erika.pakkala@urhea.fi

Elena Kozharskaya)

elena.kozharskaya@kisakallio.fi

 

Fysioterapeutti

Erika Pakkala

erika.pakkala@urhea.fi

Psyykkinen valmennus

 

Dionne Pounds

dionne.pounds@kisakallio.fi

Ravintovalmennus

Elena Kozharskaya

elena.kozharskaya@kisakallio.fi

Kouluasiat

Jani Jokinen

jani.jokinen@kisakallio.fi

lajiVALMENnus

Joukkue- ja rytminen voimistelu, Akro
Vastuuhenkilö Veera Kainulainen
puh. 050 5506 544
veera.kainulainen@voimistelu.fi

Cheerleading 
Anna Halme
puh. 040 160 9868 
anna.halme@hac.fi 

Koripallo
Vastuuhenkilö ja valmentaja Ilkka Palviainen
puh. 040 739 6369
ilkka.palviainen@basket.fi

Käsipallo
Vastuuhenkilö Jaakko Horelli
puh. 040 631 4154
jaakko.horelli@finnhandball.net

Suunnistus

Vastuuhenkilö Anssi Vesanto
puh. 044 721 0012
anssi.vesanto@kisakallio.fi

Lentopallo

Tomi Lemminkäinen
puh. 045 110 2253
tomi.lemminkainen@lpviesti.fi

Janne Harju
puh. 040 748 7793
janne.harju@lpviesti.fi


Ringette
Vastuuhenkilö Matti Virtanen
puh. 040 740 5750
matti.virtanen@ringette.fi

Purjehdus
Vastuuhenkilö ja valmentaja Laura Santala
puh 040 821 2604
laura.santala@spv.fi

Jääkiekko
Vastuuhenkilö Tuula Puputti
puh. 040 542 9540
tuula.puputti@finhockey.fi 

Ampumaurheilu
Vastuuhenkilö Marko Leppä 
puh. 040 510 5323
marko.leppa@ampumaurheiluliitto.fi